חיפוש
מיון לפי
סגור

פ

למה לבחור בחברת גוטמן ברזילי?

מעל 68
שנות פעילות
מעל 30
מותגים מיובאים
מעל 21,000
מוצרים באתר

כלי עבודה איכותיים
כלי עבודה איכותיים זה חברת גוטמן ברזילי . מעל 68 שנים אנו עוסקים בתחום של יבוא ושיווק של כלי עבודה איכותיים לרוב בעלי המקצוע החופשיים וגם לתעשיות השונות בארץ.

כלי עבודה איכותיים באחריות ללא הגבלת זמן
היום יותר מתמיד הלקוחות לא מסתפקים בכלי עבודה עמידים ש"יעשו את העבודה".  היום הלקוחות יודעים מהי איכות ודורשים אותה וזה בדיוק מה שאנו בחברת גוטמן ברזילי יודעים לעשות הכי טוב כי כלי העבודה שלכם זה העסק שלנו ותוכלו להגיע אלינו לרח החופר 34 בחולון או לגלוש באתר ולהתרשם ממגוון כלי העבודה האיכותיים שאנו מייבאים. על רוב מותגי היבוא שלנו ישנה אחריות ללא הגבלת זמן כאשר השימוש חייב להיות בהתאם להוראות היצרן. ברבות השנים למדנו שכלי עבודה איכותיים עוברים מאב לבן ולקוחות רבים וטובים חוזרים אלינו וממליצים על חברת גוטמן ברזילי לחברים , שכנים ובמקומות העבודה השונים בהם הם עובדים. אז כשתצטרכו כלי עבודה איכותיים , אחת ולתמיד , תזכרו חב גוטמן ברזילי  כי כשתצטרכו את הכלי ששוכב אצלכם בבית , בארגז הכלים או בעגלת הכלים המאובזרת שכוללת כלי עבודה אתם תצפו שהעבודה תיעשה במינימום מאמץ וזמן.

כלי עבודה חשמליים
כשתצטרכו כלי עבודה חשמליים כמו מברגה נטענת , מקדחות , מברגות אימפקט , משורי גיקסון וכל שאר כלי העבודה החשמליים תזכרו שאנו מייבאים מגוון ענק של מתאמים ביטים בוקסות וכל האיבזור שדרוש למי שעובד עם המברגה וברבות השנים גם כאן גילינו שגם את אתם משתמשים במברגה נטענת או מקדחה חשמלית אתם חייבים איבזור שיעשה לכם את הכיף בעבודה . לקוחות ותיקים שלנו מספרים כי ללא האיבזור האיכותי שלנו כמו ביטים , מאריכים מגנטים , מאריך לביט ובוקסה גמיש ומתאם זויתי למקדחה העבודה משולה לצביעת דירה ללא ה"פיניש" אז תזכרו שכל האיבזור שתצטרכו רובו ככולו במלאי מחסנינו ונשמח לשרתכם ולשלוח את ההזמנה לכל האזורים בארץ.

קטגוריות