חיפוש
מיון לפי
סגור

מדיניות החזרות וביטולים

מדיניות החזרות וביטולים

 

אנו מקווים שאהבתם את מה שרכשתם וגם אם לא , אין עם זה בעיה , אנו לשירותכם !

מדיניות ההחזרות שלנו מפורטת, ברורה ועומדת בדרישות החוק בישראל. אנו מכבדים את זכותו של הלקוח להתחרט ולבטל את העסקה בהתאם למדיניותנו בעניין.

 

ביטול הזמנה באתר

  • ניתן לבטל את ההזמנה/ עסקה שבצעתם באתר ללא אף לא הגבלה אחת מרגע ההזמנה , בשעות הפעילות של שירות הלקוחות ימים א'-ה' בין השעות 08:00-17:00  וגם בשעות מעבר לפעילות של שירות הלקוחות.

במידה וישנה בעיה באתר ניתן לשלוח הודעה בדבר ביטול העסקה בפקס מס' 03-6506768

 

החזרה או החלפת  פריטים שנקנו באתר

  • תוכלו לקבל זיכוי כספי או להחליף כל פריט שרכשתם באתר בתוך 14 יום מהיום שהגיעו לידכם. נשמח תמיד לראותכם ברח' החופר 34 חולון , תביאו אתכם את חשבונית המקור ואת הציוד שאותו אתם מבקשים להחליף או להחזיר ותקבלו שרות אישי  ומקצועי.        

ניתן כמובן לשלוח את הציוד באמצעות דואר רשום לכתובתנו רח' החופר 34 חולון    ת.ד. 1985 מיקוד 5885807. לבחירתכם תוכלו לקבל זיכוי כספי , מוצר חלופי או החזר כספי.

במידה והתחרטתם על הקנייה על אף שהפריטים שרכשתם תואמים את הזמנתכם ואף  הגיעו באופן תקין , אתם זכאים לקבל זיכוי מלא על הקנייה בתוך 14 יום מרגע קבלתם , בניכוי  דמי המשלוח. במידה ותרצו לשלוח בחזרה את הציוד (ללא הגעה עצמית) תחויבו בדמי משלוח נוספים.

במקרה של ביטול עסקה מצד הלקוח מכל סיבה שהיא , מספר ימים לאחר ביצועה באתר וטרם אספקתה ,  תיבחן אפשרות  הביטול והזיכוי בהתאם למדיניות ולסייגים לביטול העסקה.

אנו בחברת GB  נעמוד תמיד לצדכם ונעשה כל שביכולתנו כדי שתהיו מרוצים גם בעת ביטול הזמנה באתר היות ואנו רואים את שיתוף הפעולה ביננו ארוך טווח ולא זמני או חד פעמי.

 

פריט פגום או אי התאמה

  • במקרה של ביטול עקב פגם במוצר או אי התאמה בין המוצר למה שהזמנתם בפועל או אי אספקת המוצר במועד שנקבע לכך או הפרה אחרת של תנאי העסקה תחזיר חב GB בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר אצלנו  , את אותו פריט ממחיר העסקה ששולם , תבטל את החיוב בשל העסקה , תמסור לך עותק מהודעת ביטול החיוב כאמור ולא תגבה דמי ביטול כלשהם . אם קיבלתם את המוצר וטרם החזרתם  , יש להעמידו לרשותנו ובמקום שבו נמסר לכם כדי שנשלח איסוף והליך הזיכוי יתבצע לאחר מכן.

                               

קבלת זיכוי על החזרת מוצרים

  • ניתן לקבל החזר כספי לכרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה או השיק והזיכוי על פריט שנקנה באתר יתבצע עד 14 ימי עסקים מרגע החזרתו. הזיכוי יבוצע תמיד באותם תנאים בהם חויבה העסקה (אם בוצעה בתשלומים , הזיכוי יהיה גם הוא בתשלומים) . אנו נבטל את העסקה מול חברת האשראי כך שאין לכם שום צורך לפנות אליה. גובה ההחזר הכספי ישתנה בהתאמה ובמידה והיה חיוב על דמי משלוח שלא יזוכו.

 

ביטול העסקה על ידי GB

  • במקרה שלאחר סיום הקנייה באתר אזל המוצר מהמלאי או במידה והייתה תקלה כלשהיא עם חיוב כרטיס האשראי  , או במידה ופרטיכם המלאים לא נקלטו במערכת , הזמנתכם לא תתבצע . במקרים אלו אנו ניצור אתכם קשר טלפוני ובכל מקרה שתרצו לברר כל פרט אל תהססו , צלצלו אלינו 03-6506767 או שילחו מייל ל  [email protected]

 

סייגים לזכות הביטול

 

  • החזרת מוצרים לאחר שמצבם שונה לרעה בזמן שהיו ברשותכם , לרבות מקרה של החזרת מוצר שנפגם ו/או ניזוק ו/או התקלקל ו/או ספג פגיעה כלשהיא ו/או שאריזתו הושחתה ו/או שבוצעה בו הרכבה בבית הלקוח המשנה מצבו לרעה , כפופה לזכותה של חב' GB לתבוע את נזקיה בשל כך.

  • על מנת להימנע מנזק למוצר , אנו ממליצים כי המוצר יוחזר באריזתו המקורית , שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא

  • מבלי לגרוע מסעיפים לעיל , במקרה שהעסקה בוטלה בהתאם לעיל , הינה מתמשכת (כהגדרתה בחוק הגנת הצרכן) אשר כבר הוחל במתן שירות לפיה , תחויב תשלום בגובה התמורה היחסית בעד השירות שניתן לך טרם מועד הביטול. אנו כאן נעדיף תמיד ללכת לקראת הלקוח וגם בעת ביטול עסקה.

  •  לא ניתן לבטל עסקאות של מוצרים  שהוזמנו מחו"ל בהזמנה מיוחדת  או שיוצרו במיוחד עבור הלקוח וכן מוצרים   שלא ניתן לארוז אותם מחדש בהתאם לאריזתם המקורית.

ההחזר הכספי יתבצע בתוך 14 יום מיום החזרת המוצר, למעט עלויות משלוח.

 

הניסיון הוא המורה של החיים ואנו למדנו שכלי עבודה איכותיים קונים פעם אחת ולתמיד