חיפוש
מיון לפי
סגור

מועדון לקוחות VIP

מועדון לקוחות GB- VIP

 

למה כן ?

 

מחירים מוזלים

  • מחירים מוזלים באופן משמעותי ממחירי המכירה הרגילים המופיעים באתר ללקוחות מזדמנים ושאר הגולשים שלא נרשמים ובנוסף, צבירת נקודות , קבלת קופוני הנחות ועוד.

 מבצעים מיוחדים

  • מבצעים מיוחדים רק לחברי מועדון ה VIP. אנו מציגים באתר את מחירו הרגיל של המוצר , מחיר המבצע שלו ומי שנירשם כחבר מועדון GB VIP יוכל לראות  את מחיר ה VIP  שלו ומחיר המבצע שלו ללקוחות ה VIP  . כך שכדאי להירשם כחבר מועדון VIP GB  וליהנות ממחירים מועדפים.

(למעט מכירה מוגבלת נקודתית וייחודית ) כך שהכול גלוי ושקוף ואתם תמיד מרוויחים ממחירים אטרקטיביים.

בקשות מיוחדת

  • רק ללקוחות VIP ניתנת האפשרות לפנות ולבקש מחירים למוצרים קבוצתיים , לכמויות חריגות ולמחירים ייחודיים . כמו כן ניתן תמיד לבדוק אפשרות של הוזלה כלשהיא בחיובי עלויות המשלוח , בהטבה (אחוז או מחירים מיוחדים) למותג , קבוצת מוצרים וכד'. כיבואנים עשרות בשנים לנו ולכם ישנה מטרה משותפת , הגדלת מגוון המוצרים תוך הוזלת עלויות היכן שרק ניתן אם ע"י הגדלת כמויות או בכל דרך אחרת. לקוחות ה VIP GB   - אתם עמוד התווך שלנו ונעשה כל שניתן והרבה יותר מזה כדי שתהיו מרוצים מהנחות , מהירות תגובה ובכל בקשה מכל סוג שהוא.

צבירת נקודות

  • בכל רכישה מעל 200 ₪ תצברו נקודות (אחוז הצבירה יכול להשתנות בהתאם למדיניות GB  שתפרסם אותו בצורה גלויה וברורה)  , כאשר עם עליית האתר לאוויר הצבירה היא 5% מסך הרכישה ממחירי המוצרים לפני מע"מ (לדוגמא : רכשתם ציוד ב1170 ₪ אז תצברו 5% מ1000 ₪ שזה הסכום לא כולל המע"מ ולזכותם ייצברו 50 נקודות = 50 ₪ כל נקודה שווה 1 ₪ . מימוש הנקודות הוא פשוט קל ונוח וללא אף הגבלה אחת וללא התניות (כלומר שניתן לבצע רכישה ולשלם על כולה בנקודות שנצברו).

  • צבירת הנקודות מאפשרת לכם להרוויח "הנחה" נוספת מעבר למחירי ה VIP שבאתר. כל קנייה באתר תציג לכם את מצב הנקודות שלכם ותוכלו לממש אותם ובכך להוזיל את עלות הקנייה. אחוזי הצבירה ושיטתה עשויים להשתנות לפי שיקולי GB וכמובן שהודעה על כך תינתן מראש ובזמן הרבה יותר מסביר שיאפשר ללקוחות לממש את הנקודות שברשותם. ייתכנו מספר קטגוריות ו / או מוצרים שבמבצע שיוחרגו מצבירת נקודות וכמובן שגם כאן הכול יוצג  בצורה ברורה וגלויה .

  • תמיד כדאי להיות לקוח חוזר ואף לבצע הזמנות לחברים ומשפחה כי אתם גם קונים וגם צוברים נקודות ואל תשכחו שכל זה , בנוסף למחירי ה VIP שלכם באתר GB.

  • ניתן לממש את הנקודות עד שנה מיום צבירתן.

 

אם השתכנעתם ואתם מבינים כמה שזה משתלם לכם, הירשמו למועדון הלקוחות שלנו כאן

 

 

גם כשתבחרו מוצרים המיוצרים במזרח הרחוק דעו לכם שיש רמות שונות של איכויות וישנם מוצרים רבים בשוק הישראלי שמתומחרים יקר מאוד ביחס לתועלת שתפיקו מהם או לאיכותם. היבוא שלנו נעשה מחברות איכותיות שנבחרו בקפידה ובמיוחד אם הם יצרניות במזרח הרחוק