חיפוש
מיון לפי
סגור

לכל מוצרי BAHCO לחץ כאן 

SNA  אירופה  , מעסיק כ - 2500 עובדים ב – 24 מדינות ברחבי העולם ומהווה חלק ממפעל ייצרן הכלים הנודע    Snap -on ארה"ב .

SNA  אירופה  הוא היצרן המוביל בייצור ותכנון של כלי עבודה ידניים המותאמים לאנשי המקצוע התובעניים ביותר  ומתמקד בעיצוב חדשנות ובביצוע הנדסת אנוש לאורך מעל  ל – 150 שנה, לכלים המתקדמים והידועים  ביותר בעולם באחריות  מלאה לטיב ולאיכות בלתי מתפשרת .

http://www.bahco.com/en

 

BAHCO  שוודיה

ביסוד BAHCO  הוקמה  בשנת 1862  בשוודיה והחלה את פעילותה בפיתוח וייצור של הפלדה האיכותית השוודית הידועה בעולם . בשנת 1888  פותח אב הטיפוס של מפתח הצינורות ובשנת 1891   ,ממנו פותח ויוצר אב הטיפוס הראשון בעולם של המפתח המתכוונן לפתיחת ברגים  הידוע בשמו  בכול העולם " מפתח שוודי " שזו ארץ הולדתו , נרשם כפטנט עולמי , משווק ונמכר בכול רחבי העולם

יותר מ – 100 מיליון יחידות בגדלים שונים . ומאז ועד היום המפתח המתכוונן לפתיחת ברגים נדרש  ונקרא בעת השימוש בו ובעת רכישתו " מפתח שוודי ".

הכישורים היזמיים יוצאי הדופן סייעו לחברה מסתם הצלחה שוודית והניחו בכך  את היסוד לפיתוח ייצור ושילוב של מוצרים גלובליים – כלי עבודה עם ידע ומומחיות מתוך השוק המקומי , המאפשר למשתמשים הסופיים בעולם הרחב למצוא את המוצר שהם צריכים לעשות איתו את העבודה הטובה והאפשרית ביותר.

היום זו ספינת הדגל של  SNA אירופה . בשנת 2011 חגגה את יום השנה ה – 125 להיווסדה ומאז ועד היום סימנה המסחרי הידוע והמפורסם  של  BAHCO  דג וקרס.

 

ERGO   Bahco   (כלים ארגונומיים חשיבותם וייעודם )

כלים ארגונומיים נועדו להתאים ליד אדם , לאחיזת חוזק ולאפשר לשרירים להירגע מעת לעת ובכך לצמצם את הסיכון של עייפות השרירים.דבר זה נעשה על ידי בחירה נכונה של החומרים לטיפול בעיצוב. ידית אחיזת הכלי היא חיונית כי היא המספקת משוב תחושתי הנדרש לדיוק ושליטה אופטימאלית ובטיחותית של הכלי והוא נועד כדי להפחית את התנודות אל היד והזרוע ובכך למנוע סיכונים

של פציעה במיידי וכאב ארוך בהמשך.

הכלים הארגונומיים שלנו אטרקטיביים ונותנים למשתמש שליטה נוחות ודיוק.

במקום לצפות מהאנשים להסתגל לכלים שלנו. אנו מאמינים בלשים את הכלים

הנכונים בידיהם של משתמשים מקצועיים, מה שהופך את העבודה שלהם ליעילה אפקטיבית יותר , פחות מעייפת בטוחה, מונעת פציעה , נוחה ונעימה יותר.

 

  • כלי Bahco ארגונומיים מסומנים  בסימן המסחרי רשום ERGO  Bahco המאשר כי הכלי עבר תהליך קפדני בביצוע עיצוב ארגונומי .

  • למוצרי Bahco ERGO מוענקים ללא הרף  פרסים על  העיצוב היוקרתי ביותר.

 קטלוג באקו 2020

 

למעבר לקטלוג הדיגיטלי של BAHCO לחץ כאן!

 

 

 למעבר לקטלוג הדיגיטלי של כל המסורים של BAHCO לחץ כאן!
 
 

למעבר לקטלוג הדיגיטלי של הכלים לשימוש בגובה לחץ כאן! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כל כלי של BAHCO  הוא יחיד ומיוחד עם מעל 130 שנות ניסיון .

באתר זה ננסה להביט אל תוך עולם הכלים כדי שתבינו שכשאתם קונים כלי של יצרן ותיק איכותי ועתיר ניסיון אתם קונים מוצר לכל החיים