חיפוש
מיון לפי
סגור

אודות IRWIN

לכל מוצרי IRWIN לחץ כאן 

 

ל IRWIN TOOLS יש היסטוריה ארוכה אשר נמשכת יותר ממאה שנים, ואשר נבנתה על הרקע של אומה שאפתנית צ עירה. ב1885, צ'רלס אירווין הוציא פטנט על מקדח , עם ארבעה שותפים עסקיים, והקים את חברת IRWIN AUGER BIT . ב1924 ויליאם פטרסון, מהגר דני, המציא והוציא פטנט על הפלייר פטנט  VISE GRIP.

הודות לחדשנות וסדרת רכישות, שתי החברות הפכו ל IRWIN TOOLS. 

IRWIN TOOLS מייצרת ומפיצה מגוון רחב של אביזרים לכלים ידניים וחשמליים כולל מסורי יד JACK, כלי הידוק ונעילה RECORD , פליירים ומפתחות VISE GRIP , מקדחים JORAN , כלי הידוק QUICK GRIP , מפסלות וכלי עיבוד עץ MARPLES ומקדחים מדורגים UNIBIT.

 

החדשנות של IRWIN

חדשנות היא סימן ההיכר של IRWIN.  מזה יותר מ100 שנים, זהו רעיון אשר ביסס את תרבות החברה שלנו, וממשיך להניע את כל מעשינו. החל ב1885 עם הפיתוח של מקדח IRWIN הראשון, והמשך בכניסה של כלי הנעילה VISE GRIP , מקדחים שטוחים מסוג BLUE GROOVE , ומלחצות QUICK GRIP,   אירווין נמצאת בחזית התעשיה, ויוצרת כלים טובים יותר באופן טוב יותר. מקור ההיסטוריה המרשימה שלנו של פיתוח מוצרים חדשים הוא בשאיפה שלנו להבין את הצרכים של המשתמשים העיקריים - אנשי המקצוע. מסירות זו לפיתוח מוצרים מתחילה בשטח,  כאשר צוותים המתמחים במשתמשי הקצה של IRWIN מבקרים באתרי בנייה. שם הצוותים המומחים במוצרים בשטח של IRWIN לומדים ממקור ראשון - מאנשי המקצוע בעצמם, כדי לשפר את מוצרינו, וכיצד להפוך את עבודת אנשי המקצוע לקלה ופרודוקטיבית יותר. ידע זה שנרכש בעמל רב משמש כבסיס לתהליך פיתוח המוצרים הייחודי של צוותי ההנדסה, השיווק והייצור של IRWIN , במטרה לספק זרם רציף של מוצרים חדשים לשוק. עם תמיכה של רשת עולמית של מתקני ייצור ברמה עולמית ובשיתוף פעולה עם שותפויות עם סוחרים מובילים בעוולם, IRWIN קובעת שוב ושוב את התקן המקצועי בכל פלח שוק בו אנו מתחרים. באמצעות משוב על מוצרים ומפיתוח להפצה ושימוש בשטח, אנחנו מחויבים לספק כלים איכותיים העומדים בדרישות המחמירות ביותר של המבקרים הקשוחים ביותר שלנו - אנשי המקצוע.

האוניברסיטה של IRWIN

IRWIN מחויבת לפתח כלים המאפשרים לבצע את העבודה כהלכה. המחויבות שלנו כוללת את המגוון הרחב של מוצרי IRWIN החדשניים , וכן את פיתוח העובדים והלקוחות החשובים שלנו. אנו מחויבים לקריירה מעולה ולעובדינו ולהזדמנויות פיתוח בתעשיה באמצעות תוכניות הדרכות המוצר המגוונות שלנו.

 

הדרכות מוצרים המתבצעות על ידי מדריך

בית ספר גבוה לכלי עבודה IRWIN שלנו הוא מתקן ברמה גבוהה המחויב לפיתוח והדרכה במוצרי IRWIN. עובדי IRWIN משתתפים במגוון תוכניות הדרכה בהנחיית מדריכים מיומנים ביותר כדי להרחיב את הידע שלהם באביזרים לכלים חשמליים וידניים של IRWIN . הקורסים המעשיים הללו נעים בין סקירה כללית לקבלת ידע התחלתי במוצרים ועד תוכנית לימודים מתקדמת יותר הכוללת הערכת אתר העבודה, שלבי בנייה, ויישום מעשי של המוצר בעולם האמיתי.

מרכזי התכנון של IRWIN

IRWIN מספקת מוצרים איכותיים וחדשניים מזה למעלה ממאה שנים. הנסיון והידע בתכנון ובניה של מוצרי IRWIN עם בקרות בדיקה ובקרות איכות קפדניות מהווים חלק חיוני ביכולתנו להציע את המוצרים הטובים ביותר. מתקני מרכז הדיקות שלנו בעולם כולו מבטיחים זאת במדויק. המרכזים משתמשים בטכנולוגיות החדישות ביותר ובשיטות בדיקה מתקדמות בתחומי המומחיות הרלבנטיים.

 

מוצרים חדשים

החשיבות של משתמש הקצה בעיני IRWIN TOOLS , בשילוב עם פיתוח מוצרים ברמה עולמית, מאפשרים לנו לייצר אביזרים לכלים ידניים וחשמליים ברמה מקצועית גבוהה, המספקים ביצועים מעולים ועמידות בעבודה. על ידי שילוב של משוב ממשתמש הקצה עם הנדסה מתקדמת, אנחנו מספקים מוצרים חדשניים הממשיכים לקבוע את התקן בתעשיה.

 

 לרכב תצוגה והדגמה של IRWIN לחצו כאן

 

http://www.irwin.eu

 

 

 קטלוג 2018 

קטלוג Irwin 2018 בעברית by חברת גוטמן ברזילי on Scribd

 

 

Katalog 2019 IRWIN בעברית by חברת גוטמן ברזילי on Scribd

 

 

 

IRWIN NEW by חברת גוטמן ברזילי on Scribd

 

" עלינו להיות השינוי שאנו רוצים לראותו והבחירה – בידיים שלנו "

 

 

קטגוריות