חיפוש
מיון לפי
סגור

אודות NEIL - ECLIPSE TOOLS

לכל מוצרי NEIL - ECLIPSE TOOLS לחץ כאן

 

 

 SPEAR & JACKSON GROUP

אנגליה

 אחד היצרנים הותיק באנגליה שהחל עוד בשנות 1600 ובמהלך השנים, המוצרים של קבוצת  SPEAR& JACKSON  אנגליה הפכו להכרה כלל עולמית  רחבה בין בעלי המקצועות השונים ,אודות לאיכותם הגבוהה.הקבוצה הרחיבה את מגוון מוצריה באמצעות רכישות של מפעלי תעשייה בתחום עיסוקה  וגם צמצמה עלויות על ידי העברת חלקית של פעילות הייצור לאסיה.

קיימות שלוש חטיבות עיקריות העוסקות במגוון רחב של פעילות עסקית:
כלי- עבודה ידניים

מכשירי מדידה מדויקים

טכנולוגיות מגנטית


כיום הרחבנו את הפעילות שלנו לשטחים אחרים ועכשיו יש לנו אתרי ייצור, מרכזי הפצה ומשרדי מכירות במיקומים מרכזיים ברחבי העולם.מחברות הבת המורכבות והמוכרות , כבינלאומית והעוסקות במגוון רחב של פעילויות עסקיות.

כל אחד מענפים אלה פועל באופן עצמאי במסגרת הקבוצה. כשאנו מאמינים שאוטונומיה זו, מעודדת את עצמאות הניהול, יזמות ובעלות. עם זאת, אנחנו גם להוטים כדי לוודא ששום מחסומי חטיבה נוקשה קיימת שתמנע זרימה נגדית של מומחיות, מיומנויות ורעיונות שבו הייתה נשכרת הקבוצה בכללותה. אנו מעצבים, לייצר ולהרכיב מוצרים שנמכרים בכל רחבי העולם.
לקבלת מידע נוסף על הקבוצה לבקר באתר האינטרנט החדש שלנו  https://www.spear-and-jackson.com/


אם יש מילה אחת שאנשים מקשרים עם העיר Sheffield אנגליה , זה פלדה.העיר  (אז עיר בלבד)  הייתה ידועה לייצור סכינים במאה ה -14, ובשנות ה-  1600 הפכה למרכז העיקרי לייצור סכו"ם באנגליה. בשנת 1740 ,  בתהליך שנעשה בכור ההיתוך, התגלתה אפשרות ייצור ,של פלדה באיכות טובה יותר מאשר הייתה בעבר  וחדשנות זו דירבנה את הצמיחה של Sheffield כעיר תעשייתית. ולא עבר זמן רב לאחר מכן  ובשנת  1760  הונחו היסודות של אחת מחברות הידועות ביותר של העיר, לשם  אחד נרדף לפלדה; SPEAR& JACKSON.

בשנת 1830 רכשה את יצרן הכלים   NEIL TOOLS , בשנת 1909 נעשה רישום השם המסחרי ונרכשה  ECLIPSE .

מאות שנים של ניסיון וחדשנות הביאו למומחיות בפיתוח ובייצור החומרים הנמצאים בתוך קבוצת  החברות היום  . ו" "חדשנות מתמדת" "היא בלב ליבה של של החברה. כל זה כדי לשפר את חומרי המוצר וביצועיו כפי שניתן לראותם בדרכים  רבות ושונות ברחבי 3,000 מפיצים של החברה.

 

קבוצת SPEAR& JACKSON 

כיום מייצרת ומפיצה את מוצריה באמצעות שמות מותגי היצרנים  ECLIPSE  – כלי  עבודה למקצוענים - ECLIPSE טכנולוגיה מגנטית – מגנטים לתעשייה ולכל מטרה.כלי גינון,ציוד מטרו לוגיה, כלי נגרות וציוד מגנטי תחת מספר שמות מותג: כלי עבודה NEIL ,מכשירי מדידה Moore and Wright. ל -  Eclipse חטיבות  ברחבי אנגליה,צרפת ואוסטרליה, כש - SPEAR& JACKSON  מפיצה את המוצרים השונים בכול רחבי העולם.

 

 


 

 

 

 

 

"בחיים אין  הגבלות, חוץ מאלה שאתה יוצר." תקנה מוצרים איכותיים ותיצור לך גבולות בטוחים

 

קטגוריות