חיפוש
מיון לפי
סגור

אודות BRITOOL EXPERT

לכל מוצרי BRITOOL EXPERT לחץ כאן 

חברת ההנדסה – החברה שהקימה את המותג BRITOOL  יצרן הכלים הבריטי , שהחל לראשונה את הייצור בשנת 1908 כש - Britool היתה הבחירה מספר אחד למהנדסים ולאנשי המקצוע הטכניים בתעשייה ובענפים השונים. מאז , הביקוש למוצרי החברה גדל מאוד ובתקופת שתי מלחמות העולם הראשונה  והשנייה, Britool היה הספק העיקרי של כלים לכוחות המזוינים הבריטיים, אספקה מעל 200 מיליון כלי עבודה שונים, מפתחות , מפתחות גביע ( בוקסות ) ואבזרים שונים. השימוש הנרחב במוצרי Britool במהלך המלחמה הביא ופירסם את איכותם הגבוהה של המוצרים של המותג והביא לידיעת קהל רחב יותר, בכך הגדיל באופן משמעותי את ידע שוק הצרכנים המשתמשים הסופיים והפך את Britool למותג נדרש ומבוקש של מפתחות מומנט ( כוח ) , מפתחות מכול סוג שהוא , מפתחות גביע , בערכות שונות ,ידיות הנעה וכלי הידוק שונים, ונהפך לספק מספר אחד בבריטניה. בשנת 1991, על מנת לבסס את מעמדה כמותג המוביל בשווקים התחרותיים ביתר העולמות, Britool איחדה כוחות עם Facom, יצרן כלי יד הידוע והגדול ביותר של אירופה. האיחוד והגיבוי המקצועי הביאו תנופה לפיתוח ולמומחיות טכנית ברמה גבוהה וזה מה שאיפשר ל -  Britool   לשמור על מיקומה כמותג מועדף בכל תחומי ההנדסה – מחלל  לתעשייה.


בשנת 2006 Britool וקבוצת Facom התמזגו עם  Stanley הספקית של כלים מהגדולות בעולם. מגובה על ידי הכוח והניסיון של   Stanley התעשייתית, Britool החלה להתפתח למגוון ממוקד יותר למקצוענים בתעשייה , בתעופה ולענף מוסכי הרכב.

בשנת 2010 התמזגה Stanley עם Black and Decker  , החברה הגדולה בעולם לייצור כלי - יד וכלי עבודה חשמליים. העוצמה והכוח שלהם ביחד מעת המיזוג , נתן את מלוא האפשרויות לעמוד בצורה הטובה ביותר מול הדרישות התובעניות של הלקוחות ואנשי המקצוע שהם משרתים. לצורך זה החברה פתחה גם מחלקת שרות ותיקונים לכול ענפי  התעשייה התעופה ומוסכי הרכב.

Britool התפתחה ומייצרת היום , מגוון חדש ורחב של כלי עבודה  , המתבסס על המורשת שמותג Britool מפורסם וידוע למיליונים של משתמשים שלה בעולם   בכלי -  יד , שנועדו לענות על הצרכים המתפתחים של המומחים והמשתמשים של היום .

מחלקות המחקר , הפיתוח והייצור התעשייתי , נמצאים בהקפדה מתמדת ותחת ביקורת של אבטחת איכות ועומדים בכול הסטנדרטים הנוכחיים הבינלאומיים ISO  ו-  DIN . 

http://www.britool-expert.co.uk/Home

 

 טבלת המרה למפתח מומנט/טורקמטר למעבר למוצר לחץ כאן

 

"תשאירו את העיניים שלכם על הכוכבים , את הרגליים שלכם על הקרקע ולידיים תדאגו לכלי עבודה איכותיים"

קטגוריות