חיפוש
מיון לפי
סגור

אודות CT BRAND

לכל מוצרי CT BRAND לחץ כאן 

המובילה בטכנולוגיה את העתיד בציוד ובמכשירים אלקטרוניים  למחקר פיתוח וייצור

היכולת וההצלחה של Wah Luen בטכנולוגיה מתקדמת בייצור של  ציוד ומכשירים אלקטרוניים מקצועיים, המתמחה במחקר,  פיתוח וייצור, מכירות ושירות.

החברה החלה את דרכה בייצור מכשירים  ידניים handtools וכלים חצי אוטומטים . עם השנים לאחר מחקר, כשעלויות עלות כוח העבודה בייצור עלו  בהדרגה החלה בפיתוח וייצור  מכשירים אוטומטיים . החברה ממשיכה לחקור ולחדש במחקר וייצור כלים וציוד אוטומטיים בימינו, ובכך Wah Luen ממשיכה עם המגמה ושומרת על קליטת טכנולוגיה חדשה כדי לחקור בצורה אחרת, המשלבת  מכאניזם machanization  ואוטומציה. השקנו סדרה של מוצרים כגון BGA תחנה שאיבה , מכשיר דבק אוטומטי Dispenser, הלחמה רובוט, וידאו מיקרוסקופ, תחנות הלחמה ללא עופרת משולבת, מכשירי הלחמה לברזל, כלים אלקטרוניים וסירי הלחמה, מה שמוביל את הטכנולוגיה בתעשיות מקומיות ולוקח עמדה דומיננטית בשוק המקומי. יתר על כן, החברה  עדיין מתמודדת עם כמה כלים אלקטרוניים מיובאים עם מותגים מפורסמים, ובכך הפכו לאחד מהסוכנים הגדולים ביותר של כלים מיובאים המבוססים על טכנולוגיה מתקדמת.

המוצרים שלהם אושרו על ידי ISO - 9001, כמו גם CE, PSE, KTL, UL, CCC. החברה זכתה לשבחים מהמרכז הטכנולוגי  המקומי של Enterprise עם מותג מיוצא ect, ומאות מוצרים בעלי עיצובים והמצאות פטנט. מוצריהם נמכרים ליותר מ -100 מדינות ואזורים, המכסים את אסיה, אירופה, אמריקה, אוסטרליה, אפריקה, כמו כן גם במזרח.

הערך העליון שלהם היא  שמירה על מתן רמת שרות גבוהה והיא זו  שעוזרת להם לזכות באמון ותמיכה של הלקוחות שלהם.
האסטרטגיה מובילה את העתיד.
האסטרטגיה קובעת את הכיוון. על פי דרישות של הלקוחות והשוק, החברה  ממשיכה בהתאמת האסטרטגיה והחדשנות שלהם. מהקמת הסניפים שלהם בלהגדיר סוכן מקומי וזר, והשיגו את שיתוף הפעולה של win-win עם סוחרים. נחישות זו היא להוביל את המגמה  עם מותג מיובא, לייצור ופיתוח כלים ומכשירים אלקטרוניים מתקדמים . 

http://www.cccme.org.cn/shop/cccme6437/index.aspx

 

"כישלון הוא בסך הכל הזדמנות להתחיל שוב, הפעם בצורה חכמה יותר. והפעם לקנות את הכי טוב שיש"

קטגוריות