חיפוש
מיון לפי
סגור

האם אי פעם התייאשת בגלל שימוש בביטים באיכות נמוכה?

 

 

 

הביטים של WERA מציעים עבודה אמינה וחיי שירות ארוכים של המוצר הודות לעיצוב הפרופיל ברמת דיוק גבוהה ומאפייני דחיסה מעולים.

הביטים של WERA תוכננו ליישומים תובעניים במסחר ובתעשיה. הם מאפשרים להעביר מומנטים גבוהים ומתאפיינים בחיי שירות ארוכים במיוחד.

 

ביטים אימפקט

 

 

דרושים כאשר משתמשים בכלי חזק (למשל מברגת אימפקט 18 וולט )

 

פלב"ם ( נירוסטה )

 

  

שימוש בביט זה מונע היווצרות חלודה על בורגי פלב״ם או משטחי פלב״ם. חלודה על פלב״ם נובעת בעיקר שבבים הנותרים אחרי הברגה עם כלים עשויים פלדה קונבנציונלית. שבבים אלה של הפלדה נצמדים לבורג ומתחילים להחליד בהשפעת חמצן ולחות. ניתן לזהות ביטים אלו בקלות על פי הטבעת בצבע כחול קרח.

 

ביטים BDC

 

 

אלו הם מוצרי פרימיום. יש להם איזור BITORSION רך יותר המפחית את קשיות הגוף בכ-20% בהשוואה לקצה המוביל. פירוש הדבר הוא שעומסי שיא הגורמים לשבירת ביטים ולבלאי מוקדם  נספגים באזור זה - הדבר משפר את אורך חיי הביטים.

ציפוי היהלום מפחית את הסכנה של החלקה מאחר וחלקיקי היהלום הקטנים למעשה "מכרסמים" עצמם אל תוך ראש הבורג.  B מסמל BITORSION. 

DC מסמל ציפוי יהלום.

 

ביטים Z

 

 

אלו הם ביטים קשיחים, משיכים, המתאימים לחומרים קשים כמו פח או מתכת.

 

ביטים TZ

 

 

אלו הם ביטים Z עם איזור פיתול. ביטים סופגי פיתול סופגים את שיאי המומנט המזיקים באיזור הפיתול, ובכך מונעים בלאי מוקדם ומשפרים את אורך החיים של הביטים.

 

ביטים BTZ

 

 

יש להם אזור BITORISON מחוסם נוסף, המקטין את קשיות הגוף בכ-20% בהשוואה לקצה המוביל. המשמעות היא שעומסי שיא הגורמים לשבירת ביטים ולבלאי מוקדם נספגים באזור זה - והדבק משפר את אורך חיי השירות של הביטים.

 

ביטים H 

 

 

אלו הם ביטים קשים במיוחד לחומרים קשים למחצה כמו עץ.

 

ביטים TH

 

 

אלו הם ביטים H עם אזור פיתול. ביטים סופגי פיתול סופגים את שיאי המומנט המזיקים באזור הפיתול, ובכך מונעים בלאי מוקדם ומשפרים את אורך החיים של הביטים

 

ביטים BTH

 

 

יש להם איזור BITORISON מחוסם נוסף, המקטין את קשיות הגוף בכ-20% בהשוואה לקצה המוביל. המשמעות היא שעומסי שיא הגורמים לשבירת ביטים ולבלאי מוקדם נספגים באזור זה - והדבר משפר את אורך חיי השירות של הביטים.

 

 

ביטים  TS

 

 

אלו הם ביטים סופגי פיתול עשויים פלב"ם. S מסמל פלב"ם. ביטים אלה מתאימים לכל פעולות ההברגה עם בורגי נירוסטה.

 

 

ביטים A

 

 

 

A מסמל תעופה. ביטים A הם ביטים קשים במיוחד עם פרופיל בעל קצה חד אשר יכול למשל לחדור לפרופילים של ברגים מלאים בצבע (כמו למשל לוחות של גוף מטוס) , ובכך מבטיחים העברה בטוחה של כוחות בין הביט והבורג.

 

ביטים J

 

 

 

J מסמל יפן. ביטים J עברו אופטימיזציה כדי להתאים לבורגי PH אסיאתיים. הם מתאימים במיוחד לשימוש עם  מידות קטנות מאד כמוגדר בתקן המצלמות היפני.

 

ביטים ACR

 

 

 

ביטים ACR - ACR מסמל צלעות נגד החלקה. לביטים עם צלעות נגד החלקה יש צלעות בקצה המוביל המונעות החלקה של ראש הבורג. מומלץ להתקין ביטים ACR עם בורגי ACR בעלי צלעות  כדי להבטיח אפקט מקסימלי. ACR הוא סימן מסחרי רשום של חברת PHILLIPS SCREW.

 

 

ביטים TIN

 

 

 

TIN מסמל טיטניום - ניטריט. ציפוי קשה במיוחד עמיד בפני עומסים קבועים כמו למשל במהלך פעולות הברגה מתמשכות בייצור סדרתי.