חיפוש
מיון לפי
סגור

האם אי פעם עבדת באופן ארגונומי באמת?

 

מברגי KRAFTFORM PLUS מאפשרים להעביר יותר כוח בפחות מאמץ , וכך שומרים על מערכת כף היד והזרוע - גם בשימוש אינסטנסיבי. בשילוב עם יתרונות טכניים ופרקטיים אחרים של המוצר, כמו למשל קצה הלייזר לאחיזה איתנה בראש הבורג , מברגי KRAFTFORM הם הבחירה האידיאלית לפעולות הברגה ידניות.

 

 

 

 

הרעיון הבסיסי של אב הטיפוס של ידית KRAFTFORM - על פיו היד צריכה להכתיב את העיצוב - מוכיח את עצמו עד היום. בשיתוף פעולה עם מכון FRAUNHOFER המוכר בעולם כולו, WERA פיתחה ידית מברג המותאמת לצורת כף היד כבר בשנות ה60 של המאה הקודמת. לאחר שלב פיתוח ממושך, הושקה לשוק הידית של WERA KRAFTFORM בשנת 1968. הידית עברה אופטימיזציות במהלך השנים הודות לטכנולוגיות חדשות, אבל שמרה על הצורה המקורית המוכחת שלה. אחרי הכל, גם כף היד לא השתנתה.

 

 

 

העיצוב המעולה של ידית KRAFTFORM המשתלב באופן מושלם בכף היד מונע פציעות בידיים כמו שלפוחיות ויבלות.

 

 

 

החומר הקשיח המשמש לייצור הידית מבטיח שינוי מהיר של מיקום היד ללא חשש שהעור "יידבק" לידית. האזורים הקשים סביב הקטרים הגדולים מחליקים כמו גלגלים על פני היד.

 

 

 

שטח המגע הגדול - עם חיכוך גבוה במיוחד באיזורים הרכים - מאפשר העברת מומנט גבוה מבלי להיחתך מהקצוות.

 

 

 

ידית KRAFTFORM פועלת באופן מעולה בכל היישומים. סביבת היישום לעתים קרובות לא מאפשרת גישה ישירה של כלים.

 

 

 

 

קצה הלייזר של WERA "מכרסם" את עצמו אל תוך ראש הבורג ומונע החלקות מהשקע. ניתן להשתמש בו לברגים מחורבים, בורגי פיליפס ו POZIDRIV.

 

 

 לייזר ממוקד במדויק יוצר מבנה פני שטח בעל קצוות חדים. טיפול לייזר זה יוצר קושיות קצה של עד 1000HV 0.3 .

 

 

 

קצה הלייזר של WERA מפחית את לחץ המגע הדרוש ומשפר את העברת הכוח - המשמעות היא שדרוש פחות מאמץ בהברגה. ההברגה הופכת לבטוחה וקלה יותר.

 

 

 

סימני הזיהוי של הבורג וגודל  הקצה המצוינים על גבי הידית מאפשרים למצוא בקלות את המברג הנכון בארגז הכלים או במקום העבודה.

 

 

קצה הלייזר הוא אידיאלי גם ליישומים שמנונים, בתנאים בהם אלמלא קצה הבורג לייזר, הכלי היה מחליק מהבורג.

 

 

 

 

המאפיין המשושה המונע סיבוב מונע התגלגלויות מיותרות של כלים במקום העבודה.

 

 

 

הפרופיל WERA TORX HF ( פונקציית החזקה = HF ) מחזיק היטב בורגי TORX על קצה הכלי הודות לגיאומטריה ולכוחות הנלווים לכך. פרופיל זה הוא אידיאלי לעבודה במקומות קשים לגישה, למשל בחיבורי ברגים בקדחים עיוורים עמוקים.

 

 

 

 

 

פרופיל WERA HEX PLUS עם הגיאומטריה המשופרת מונע נזק לראשים של בורגי שקע משושים (אלן). הדבר מאפשר העברת מומנט גבוהה יותר עד כדי 20% יותר. פרופיל זה מאפשר גם להבריג באופן בטוח ונוח יותר.

 

 

 

 

הסטים של מברגים מסופקים גם עם מתקן לתליה על הקיר. מתקן זה מבטיח אחסון מאורגן וגישה מהירה. מתקן התליה קיים גם כפריט בנפרד.