חיפוש
מיון לפי
סגור

סדרת כלי WERA VDE

האם אי פעם התחשמלת?

 

כלי WERA VDE מספקים בטיחות רבה יותר מהנדרש על פי החוקים הנוכחיים.

 

 

מברגי KRAFTFORM PLUS מאפשרים העברת כוח רבה יותר בפחות מאמץ, ומשחררים את כף היד - והזרוע - גם בשימוש אינסטנסיבי. בנוסף, סוגית הבטיחות, שתמיד נמצאת בראש מעייניה של WERA   , היא לב ליבה של סדרת המברגים  100 VDE. איכות הלהבים עולה על התקנים הנוכחיים מבחינת קשיות וחוזק פיתול. החוזק הדיאלקטרי של כל כלי וכלי נבדק באופן פרטני במתח של 10,000 וולט , כדי להבטיח עבודה בטוחה במתחים של עד 1000 וולט.

 

 

 

הבדיקות המתבצעות באמבט מים ב10,000 וולט, על פי תקן DIN EN (IEC 60900:2004) 60900 , מבטיחות עבודה בטוחה במתחים של עד 1,000 וולט.

 

 

 

חוזק ההולם נבדק בטמפרטורה של מינוס 40 מעלות צלסיוס , כדי להבטיח בטיחות גם בתנאים קיצוניים

 

 

 

העיצוב המצוין של ידית KRAFTFORM מבטיח שהיא תתאים לכף היד באופן מושלם, ותמנע פציעות ביד כמו שלפוחיות ויבלות.

 

 

 

החומרים הקשיחים מהם עשויה הידית מבטיחים שינוי מהיר של מיקום היד, ללא סכנה לכך שהעור "ידבק" לידית. האזורים הרכים יותר "המונעים החלקה" מאפשרים העברת כוחות גבועים עם הפסדים נמוכים - ולפיכך דרוש מאמץ הברגה נמוך יותר.

 

 

 

טיפול לייזר צורב משטח מיקרו-מחוספס בקצה הלהב עם קשיות קצה של עד 1,000 VICKERS . קצה המברג "מכרסם" את עצמו אל תוך ראש הבורג. היתרונות : עבודה בטוחה יותר עם פחות החלקות.

 

 

 

סמלי הזיהוי של הבורג וגודל הקצה על גבי הידיות מאפשרים למצוא בקלות את המברג הנכון בארגז הכלים או במקום העבודה.

 

 

 

המאפיין המשושה המונע גלגול מונע התגלגלות מיותרת של כלים במקום העבודה.

 

 

 

הסטים של מברגים מסופקים עם מתקן תליה שניתן לחבר לקיר. מתקן זה מבטיח אחסון מאורגן וגישה מהירה וקלה. מתקן התליה קיים גם כפריט נפרד.

 

 

 

 

קטגוריות