חיפוש
מיון לפי
סגור

לכל מוצרי BERNZOMATIC לחץ כאן 

 

האש בחברת BERNZOMATIC

בכל אחד מאיתנו קיימת אש הממתינה להידלק.

חברת ברנזומנטיק מאמינים בהעברת הלפיד שהוצת על ידי מייסדם ב-1876 – אשר איכות עבודתם ואופן החשיבה המתקדם שלהם הם שהתוו את הדרך להישגים אליהם הגיעו היום.

חברת ברנזומטיק מאמינה שבכל אחת מאיתנו יש חדשנות אשר אפשר להביא לידי ביטוי. לכן הם מאמינים במתן השראה כדי ליצור תרבות של יוצרים אשר מסוגלים לשבור גבולות, להתוות גבולות חדשים ולהגיע למקום בו אף להבה לא דלקה לפני כן.

חברת ברנזומטיק מאמינים שעלינו לתמוך באותם אנשים אשר מצאו את האש הפנימית הזו ומעיזים לפעול על פיה, מאחר ואותם אנשים המעיזים לפעול ולממש את החדשנות הטמונה בהם, הם אלה שיוצרים שינויים נועזים בעצמם ובסביבתם – ובכך מגדירים מחדש את הגבולות שניתן להשיג.

חברת ברנזומטיק מאמינים באש שלנו ובאש שלכם. הגיע הזמן להצית את האש הזו.

המוצרים של חברת ברנזומטיק

בין אם הנך איש מקצוע, חובב "עשה זאת בעצמך", שף, הרפתקן או אומן, ל-Brenzomatic יש את המוצר המתאים בשבילך, עם קו מלא של מבערים, מצתים, מיכלי דלק, גזיות ואביזרים. המבערים הידניים שלהם יכולים לשמש לכל פעולה, החל מריתוך צינורות וניפוח זכוכית, ועד קרמול של קינוחים והדלקת מתקני גריל.

  • הנדסה מעולה – המבערים הידניים ומיכלי הדלק המעולים שלהם מתוכננים במדויק על ידי חברה מובילה בעולם במיכלי לחץ, באופן המבטיח את האיכות הגבוהה ביותר בשוק.
  • בטיחות – המוצרים שלהם בנויים באופן העולה על התקנים הממשלתיים מבחינת איכות ובטיחות.
  • קל לשימוש – המבערים הידניים ומיכלי הדלק שלהם מתוכננים כך שהם יהיו אינטואיטיביים וורסטיליים.
  • אמינים באופן מוחלט – המוצרים העמידים שלהם עולים בביצועיהם פי שלושה על התקנים לבדיקות הפלה. הם נבדקו ב-30,000 הדלקות – הערך הגבוה ביותר בתעשייה.

 

 

http://www.bernzomatic.com

 

למעבר לקטלוג הדיגיטלי של Bernzomatic לחץ כאן!

 

 

 

קטגוריות